Lunch met El Shaddai-gemeente gezellig en leerzaam

Op 7 mei 2017 hebben leden van onze gemeente kennisgemaakt met de El Shaddai-gemeente, die op ’s zondagsmiddags in onze kerk hun viering houdt. Leden van deze kerk zijn doorgaans van Congolese en Rwandese afkomst en wonen verspreid over het hele land. Eerst kwamen we samen in een kleine viering op Nederlandse manier, toen samen geluncht (Nederlandse soep en broodjes, gevolgd door een Rwandese lekkernij) en daarna een kleine viering op Rwandese manier.

Het was heel fijn zo op een ongedwongen manier met elkaar kennis te maken. Eerst verliep het wat stroef, maar tijdens de lunch kwamen de gesprekken op gang. We ervoeren tegelijkertijd wat we gemeen hebben – lid zijn van de wereldwijde christelijke kerk – én het feit dat God eren en dienen op veel verschillende manieren kan!

april 2017

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

X