Bij de diensten in februari

Zondag 2 februari gaat onze oud-predikant ds. Titus Woltinge voor. Op 9 februari vieren we met onze eigen wijkpredikant als voorganger de Maaltijd van de Heer. ’s Middags is er om 17.00 uur een vesper onder leiding van ds. Rein van der Zwan. De dienst van 16 februari wordt met de jongeren van de 12+ catechese voorbereid. Uit alle vier de kwartetkerken komen zij op 2 februari bij elkaar om te praten over ‘Seksualiteit’. Een spannend en mooi onderwerp. In het dagelijks leven, en dus ook in de Bijbel, kom je het volop tegen. De input van de jongeren verwerken we in de dienst van de 16e. Op zondag 23 februari gaat opnieuw onze wijkpredikant voor. Op 1 maart staat dan Wilko van Holten op de kansel, ook geen onbekende in onze gemeente.

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

X